HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

plastika prsouSilikonové implantáty dokáží udělat opravdu krásný dekolt. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ implantátů.

"Po porodu jsem měla opravdu nehezká prsa. Teď se cítím být opět atraktivní." Petra

plastikaprsouAugmentace prsou silikonovými implantáty je nejžádanějším zákrokem plastické chirurgie.

"Jsem ráda, že jsem se nakonec dokázala rozhodnout. Teď mám konečně dekolt podle svých představ." Martina

plastika prsouPoužíváme výhradně osvědčené značky implantátů jako Polytech, Mentor a Natrelle.

"Zvětšení prsou jsem dostala od přítele jako dárek k Vánocům. Z tohoto dárku mám radost každý den, stále se ho nemohu nabažit :)." Lucie

plastika prsouSilikonové implantáty dokáží udělat opravdu krásný dekolt. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ implantátů.

"Po porodu jsem měla opravdu nehezká prsa. Teď se cítím být opět atraktivní." Petra

Augmentace, nebo-li zvětšení prsou, je velice běžným zákrokem v oboru plastická chirurgie. Mnoho žen není spokojeno s tvarem a velikostí svého poprsí, a proto volí řešení prostřednictvím augmentace. Ačkoliv jde o řešení chirurgické, a tedy je spojeno s určitou mírou dočasného fyzického diskomfortu, je u žen velice oblíbené, a to napříč věkovými kategoriemi i společenskými vrstvami.

Augmentace: pro koho je vhodná?

Augmentace je vhodná pro každou ženu, která není spokojená s velikostí svých prsů a je zdravá. Zvětšení prsou silikonovými implantáty mohou podstoupit i ženy, které ještě nerodily, protože implantáty nemají na kojení vliv. Přesto odborníci označují jako ideální dobu pro augmentaci období "po dětech". Nevhodná je však doba bezprostředně po kojení, a to do 1 roku, kdy v prsou doznívá laktace.

Protože se jedná o chirurgický výkon v celkové anestezii, je třeba absolvovat kompletní předoperační vyšetření včetně sonografie prsu. Augmentaci mohou podstoupit jen zdravé ženy.

Augmentace v INTER CLINIC Praha - Radotín

Na naší klinice provádíme augmentace již téměř dvacet let. Vždy jsme používali a stále používáme jen silikonové implantáty renomovaných výrobců: Polytech, Mentor a Natrelle. Během bezplatné konzultace s Vámi naši plastičtí chirurgové vyberou vhodný druh implantátu (kulatý, kapkovitý, anatomický) a požadovanou velikost tak, aby výsledek co nejlépe splnil Vaše představy. Během bezplatné konzultace má každá klientka dostatek času se na vše zeptat a ujistit se o všem, co považuje za důležité. Termíny pro operace získávají klientky velice rychle, a to do 30 dní po konzultaci.

V INTER CLINIC Praha-Radotín nabízíme kompletní balíček augmentace silikonovými implantáty (kulaté, Polytech - SRN) za 59 900 Kč. Je to celková cena včetně pobytu na klinice.

Jak probíhá augmentace?

Augmentace se provádí v celkové anestezii. Implantáty se vkládají buď pod prsní žlázu, anebo pod sval. Vložení implantátů je možné skrze řez v podprsní rýze, anebo řezem kolem bradavky. Operační výkon trvá asi jednu hodinu. Následuje pobyt na JIP a následně přeložení na pokoj. Pobyt na klinice je v případě bezproblémového průběhu 24 hodin.

Rekonvalescence po augmentaci

Po augmentaci silikonovými implantáty je třeba nosit stahovací podprsenku, a to 4 - 6 týdnů. Během tohoto období je nutné dodržovat klidový režim bez sportování, aby nedošlo k posunu implantátů a celkovému narušení hojení. Prsní svaly se nesmí posilovat 3 měsíce.

 

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz