HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

plastika prsouSilikonové implantáty dokáží udělat opravdu krásný dekolt. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ implantátů.

"Po porodu jsem měla opravdu nehezká prsa. Teď se cítím být opět atraktivní." Petra

plastikaprsouAugmentace prsou silikonovými implantáty je nejžádanějším zákrokem plastické chirurgie.

"Jsem ráda, že jsem se nakonec dokázala rozhodnout. Teď mám konečně dekolt podle svých představ." Martina

plastika prsouPoužíváme výhradně osvědčené značky implantátů jako Polytech, Mentor a Natrelle.

"Zvětšení prsou jsem dostala od přítele jako dárek k Vánocům. Z tohoto dárku mám radost každý den, stále se ho nemohu nabažit :)." Lucie

plastika prsouSilikonové implantáty dokáží udělat opravdu krásný dekolt. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ implantátů.

"Po porodu jsem měla opravdu nehezká prsa. Teď se cítím být opět atraktivní." Petra

Stáhnout newsletter

Chcete být informováni o naší klinice? Čtěte náš newsletter!

Stáhnout newsletter

Prsní implantáty mají za sebou bohatou historii sahající hluboko do 20.století. Několik desítek let výzkumu a praktických zkušeností přineslo své ovoce v podobě špičkových materiálů a kvalitně zpracovaných výrobků.
Naše klinika plastické chirurgie pro augmentace poprsí dlouhodobě používá silikonové implantáty osvědčených značek: Polytech, Mentor a Natrelle. Je u nich zajištěna doživotní záruka: pokud by došlo k výměně prsního implantátu z důvodu chyby na straně výrobce, má žena nárok na bezplatnou výměnu implantátu.

Silikonové implantáty a certifikace

Všechny prsní implantáty používané na území Evropské unie musí mít CE certifikaci. Je tak zaručena jejich nezávadnost a splnění všech potřebných norem. Silikon je zdravotně nezávadný a nemá žádný vliv na těhotenství či kojení, a to ani na matku, ani na plod. V USA jsou silikonové implantáty certifikované americkou FDA. Pro americký trh se tyto FDA certifikované implantáty vyrábí v jiných fabrikách než implantáty pro evropský trh. Na evropském trhu se FDA implantáty neprodávají.

Typy silikonových implantátů

Prsní implantáty mají mnoho dělení. Podle tvaru, podle náplně, podle velikosti atd.
Podle tvaru silikonové implantáty dělíme na kulaté, kapkovité a anatomické. Co se velikosti týče, u implantátů používáme velikosti dle objemu v mililitrech: nejužívanější je velikost mezi 200 - 350 ml. Ovšem posuzování velikosti je třeba provádět vždy v souvislosti s danou pacientkou, její velikostí hrudníku a dalšími tělesnými proporcemi.

O silikonových implantátech více zde.

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz