HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Augmentace, nebo-li zvětšení prsou, je velice běžným zákrokem v oboru plastická chirurgie. Mnoho žen není spokojeno s tvarem a velikostí svého poprsí, a proto volí řešení prostřednictvím augmentace. Ačkoliv jde o řešení chirurgické, a tedy je spojeno s určitou mírou dočasného fyzického diskomfortu, je u žen velice oblíbené, a to napříč věkovými kategoriemi i společenskými vrstvami.

Augmentace: pro koho je vhodná?

Augmentace je vhodná pro každou ženu, která není spokojená s velikostí svých prsů a je zdravá. Zvětšení prsou silikonovými implantáty mohou podstoupit i ženy, které ještě nerodily, protože implantáty nemají na kojení vliv. Přesto odborníci označují jako ideální dobu pro augmentaci období "po dětech". Nevhodná je však doba bezprostředně po kojení, a to do 1 roku, kdy v prsou doznívá laktace.

Protože se jedná o chirurgický výkon v celkové anestezii, je třeba absolvovat kompletní předoperační vyšetření včetně sonografie prsu. Augmentaci mohou podstoupit jen zdravé ženy.

Augmentace v INTER CLINIC Praha - Radotín

Na naší klinice provádíme augmentace již téměř dvacet let. Vždy jsme používali a stále používáme jen silikonové implantáty renomovaných výrobců: Polytech, Mentor a Natrelle. Během bezplatné konzultace s Vámi naši plastičtí chirurgové vyberou vhodný druh implantátu (kulatý, kapkovitý, anatomický) a požadovanou velikost tak, aby výsledek co nejlépe splnil Vaše představy. Během bezplatné konzultace má každá klientka dostatek času se na vše zeptat a ujistit se o všem, co považuje za důležité. Termíny pro operace získávají klientky velice rychle, a to do 30 dní po konzultaci.

V INTER CLINIC Praha-Radotín nabízíme kompletní balíček augmentace silikonovými implantáty (kulaté, Polytech - SRN) za 59 900 Kč. Je to celková cena včetně pobytu na klinice.

Jak probíhá augmentace?

Augmentace se provádí v celkové anestezii. Implantáty se vkládají buď pod prsní žlázu, anebo pod sval. Vložení implantátů je možné skrze řez v podprsní rýze, anebo řezem kolem bradavky. Operační výkon trvá asi jednu hodinu. Následuje pobyt na JIP a následně přeložení na pokoj. Pobyt na klinice je v případě bezproblémového průběhu 24 hodin.

Rekonvalescence po augmentaci

Po augmentaci silikonovými implantáty je třeba nosit stahovací podprsenku, a to 4 - 6 týdnů. Během tohoto období je nutné dodržovat klidový režim bez sportování, aby nedošlo k posunu implantátů a celkovému narušení hojení. Prsní svaly se nesmí posilovat 3 měsíce.

 

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz