HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Prsní implantáty mají za sebou bohatou historii sahající hluboko do 20.století. Několik desítek let výzkumu a praktických zkušeností přineslo své ovoce v podobě špičkových materiálů a kvalitně zpracovaných výrobků.
Naše klinika plastické chirurgie pro augmentace poprsí dlouhodobě používá silikonové implantáty osvědčených značek: Polytech, Mentor a Natrelle. Je u nich zajištěna doživotní záruka: pokud by došlo k výměně prsního implantátu z důvodu chyby na straně výrobce, má žena nárok na bezplatnou výměnu implantátu.

Silikonové implantáty a certifikace

Všechny prsní implantáty používané na území Evropské unie musí mít CE certifikaci. Je tak zaručena jejich nezávadnost a splnění všech potřebných norem. Silikon je zdravotně nezávadný a nemá žádný vliv na těhotenství či kojení, a to ani na matku, ani na plod. V USA jsou silikonové implantáty certifikované americkou FDA. Pro americký trh se tyto FDA certifikované implantáty vyrábí v jiných fabrikách než implantáty pro evropský trh. Na evropském trhu se FDA implantáty neprodávají.

Typy silikonových implantátů

Prsní implantáty mají mnoho dělení. Podle tvaru, podle náplně, podle velikosti atd.
Podle tvaru silikonové implantáty dělíme na kulaté, kapkovité a anatomické. Co se velikosti týče, u implantátů používáme velikosti dle objemu v mililitrech: nejužívanější je velikost mezi 200 - 350 ml. Ovšem posuzování velikosti je třeba provádět vždy v souvislosti s danou pacientkou, její velikostí hrudníku a dalšími tělesnými proporcemi.

O silikonových implantátech více zde.

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz